Logopeda dziecięcy Poznań

Dzień dobry! Nazywam się Joanna Karwowska i będzie mi niezmiernie miło poprowadzić Państwa dzieci na drodze do doskonalenia sztuki mówienia.

Jednak technika wymowy to niejedyne zagadnienie, z którym mogą się Państwo do mnie zgłosić. Jako logopeda pomogę Państwa dzieciom kiedy występują u nich problemy z jedzeniem (ssaniem, żuciem, połykaniem). Zatroszczymy się wspólnie o takie kwestie jak wybiórczość pokarmowa, nadmierne ślinieni się lub nieprawidłowym ułożeniem języka w trakcie dnia i nocy. Uświadamiam i diagnozuję wszelkie problemy związane z aparatem mowy.

Metody pracy dostosowuje zawsze do potrzeb oraz możliwości moich pacjentów zapewniając im przyjazną, pełną zabawy i wzajemnego szacunku atmosferę. Z przyjemnością odpowiem na Państwa wszelkie pytania dlatego zachęcam do kontaktu.

Jestem absolwentką terapii pedagogicznej, a także studiów podyplomowych z zakresu logopedii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zajmuję się również nauczaniem języka angielskiego dzieci najmłodszych.

Praktyczną wiedzę zdobyłam pracując w szkole, przedszkolach oraz poradni psychologiczno-logopedycznej. Swoje kwalifikacje nieustannie podnoszę uczestnicząc w kursach i szkoleniach o tematyce logopedycznej i terapeutycznej m.in.:
– „Żucie okiem logopedy” Logodemia,
– „Pozycja spoczynkowa języka” centrum szkoleń Cognitus,
– „Wędzidełko języka w praktyce – kliniczna analiza zdjęć pacjentów” Stomatologia Oziemczuk,
– „Reedukacja oddechowa w terapii dzieci” Akademia logopedy,
– „Badanie logopedyczna od A do Z. Diagnoza miofunkcjonalna” Zaklamerkowani.pl multiplatforma dla logopedów.
– „Seplenienie międzyzębowe oraz seplenienie boczne – warsztat praktyczny” Zaklamerkowani.pl,
– „A,B,C początkującego logopedy” Instytut edukacji logopedycznej Sylwia Zasada.